Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 72 м²,
м. 8 ноября
1/8
Все фото
250 000 AZN
3 470 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
72 м²
Площадь
5 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 72 м²,
м. 8 ноября
Təcili satılır! "Neaqara" restoranı ilə üzbəüz məşhur "Kaspian" MTK nın binasında yaxşı təmirli mənzil satılır. Mənzil bütün əşya və mebelləri ilə birlikdə satılır. İnvestisiya üçün əla variantdır. Qaz, kupça, kombi.
Баку, Səməd Vurğun küçəsi
Баку, Səməd Vurğun küçəsi
Смотреть на карте
Наримановский р.
м. 8 ноября
Служба «ASAN» №1
Nofəl m.
Посредник (агент)
Fortuna-N
Агентство
Понедельник - Субботa: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Рашида Бейбудова 64
Посмотреть все 251 предложения
№ 6127320
•
Просмотры: 78
•
Обновлено: 13.05.2026, 17:56
250 000 AZN
3 470 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
72 м²
Площадь
5 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Nofəl m.
Посредник (агент)
Fortuna-N
Агентство
Понедельник - Субботa: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Рашида Бейбудова 64
Посмотреть все 251 предложения