Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 85 м²,
м. Ахмедлы
1/24
Все фото
+16 фото
205 000 AZN
2 410 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
85 м²
Площадь
6 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 85 м²,
м. Ахмедлы
Seyid Əzim Şirvani küçəsində (Omidin yanında) 9/6 Tam təmirli (sıfırdan) mənzil satılır.Qeydiyyatda heç kim yoxdur.Əhmədli və Xalqlar Metrolara piyada 10 dəq İpatekaya yararlı Sənəd kupça çıxarış Ofis haqqı 1 %
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Самеда Вургуна 34 (“AF Mall”)
Посмотреть все 390 предложения
№ 6126708
•
Просмотры: 58
•
Обновлено: Вчера, 15:57
205 000 AZN
2 410 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
85 м²
Площадь
6 / 9
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Насиминский р., ул. Самеда Вургуна 34 (“AF Mall”)
Посмотреть все 390 предложения