Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 192 м²,
м. Шах Исмаил Хатаи
1/10
Все фото
+2 фото
495 000 AZN
2 580 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
192 м²
Площадь
18 / 24
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 192 м²,
м. Шах Исмаил Хатаи
Təcili mənzil satılır.Xətai metrosu yaxınlığında 24 mərtəbəli yeni tikili binanın 18ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 192 kvm QANUNİ 3 otaq tam təmirli mənzil. Əlavə məlumat üçün Əlaqə saxlayın. Ofis xidmət haqqı 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Насиминский р., ул. Сулеймана Рустама 185А
Посмотреть все 422 предложения
№ 6126532
•
Просмотры: 58
•
Обновлено: 13.05.2026, 15:29
495 000 AZN
2 580 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
192 м²
Площадь
18 / 24
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Насиминский р., ул. Сулеймана Рустама 185А
Посмотреть все 422 предложения