Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 185 м²,
м. Нариман Нариманов
1/28
Все фото
+20 фото
540 000 AZN
2 920 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
185 м²
Площадь
8 / 17
этаж
Ремонт
Продаётся 4-комн. новостройка 185 м²,
м. Нариман Нариманов
📍 Ü𝐧𝐯𝐚𝐧: Neriman Nerimanov metrosunun yani 🏠 Tam Temirli 🛠️ 4 𝐨𝐭𝐚𝐪 📌 𝐌ə𝐧𝐳𝐢𝐥 𝐬𝐚𝐡ə𝐬𝐢 185 𝐦𝟐 📌 𝐌ə𝐫𝐭ə𝐛ə 17/4 📚 𝐒ə𝐧ə𝐝: Muqavile 💰 𝐐𝐢𝐲𝐦ə𝐭 540.𝟎𝟎𝟎 𝐀𝐳𝐍 📌Əlave 𝐦ə𝐥𝐮𝐦𝐚𝐭 üçü𝐧 𝐳ə𝐧g ede bilersiz
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Насиминский р., ул. Диляры Алиевой
Посмотреть все 465 предложения
№ 6126485
•
Просмотры: 84
•
Обновлено: Вчера, 18:09
540 000 AZN
2 920 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
185 м²
Площадь
8 / 17
этаж
Ремонт
Vasitəçi
Посредник (агент)
Əmlak Store
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Насиминский р., ул. Диляры Алиевой
Посмотреть все 465 предложения