Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 74 м²
1/14
Все фото
+6 фото
110 000 AZN
1 490 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
74 м²
Площадь
3 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 74 м²
Salam.Ev Bakı -Sumqayıt yolunun üzərində yerləşir.Abşeron mərkəzi xəstəxanası ilə üzbəüz Atlas Residens.Tam təmirli 74kv.Qiyməti 110min.kupçası var.Ev tam əşyasız satılır
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади
Посмотреть все 245 предложения
№ 6126122
•
Просмотры: 69
•
Обновлено: Вчера, 13:42
110 000 AZN
1 490 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
74 м²
Площадь
3 / 16
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади
Посмотреть все 245 предложения