Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 125 м²,
пос. Аг шехер
1/16
Все фото
+8 фото
645 000 AZN
5 160 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
125 м²
Площадь
3 / 7
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 125 м²,
пос. Аг шехер
TƏCİLİ SATILR AĞ ŞƏHƏR DƏYƏRİNDƏN QAT QAT AŞAĞI Kupçalı ipotekaya yararlı Bütün avadanlıqları ile birlikde satılır Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz
Баку, Mərkəzi Bulvar küçəsi 3
Баку, Mərkəzi Bulvar küçəsi 3
Смотреть на карте
Хатаинский р.
пос. Аг шехер
Аг шехер
Aylin İman
Посредник (агент)
Dost Əmlak 2
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Насиминский р., пр. Тбилиси 107
Посмотреть все 303 предложения
№ 6125955
•
Просмотры: 67
•
Обновлено: 13.05.2026, 13:03
645 000 AZN
5 160 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
125 м²
Площадь
3 / 7
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Aylin İman
Посредник (агент)
Dost Əmlak 2
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Насиминский р., пр. Тбилиси 107
Посмотреть все 303 предложения