Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 164 м²,
Хатаинский р.
1/12
Все фото
+4 фото
395 000 AZN
2 410 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
164 м²
Площадь
8 / 17
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 164 м²,
Хатаинский р.
Tecili satışı Xetai rayonu Babek pr 163.50kv 4 otaq temirli eşyalı menzil satılır Qeyd olunan kv cıxarışa aiddi Qiymet sondu 395000AZN Ofisin xidmet haqqı 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Ясамальский р., ул. Магомеда Нахчивани 35C (Algi Plaza)
Посмотреть все 334 предложения
№ 6125326
•
Просмотры: 59
•
Обновлено: Вчера, 12:56
395 000 AZN
2 410 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
164 м²
Площадь
8 / 17
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Посмотреть все 334 предложения