Продажа
1-комн. вторички
Продаётся 1-комн. вторичка 25 м²,
м. Низами
1/8
Все фото
60 000 AZN
2 400 AZN/м²
1-комн.
Вторичка
25 м²
Площадь
1 / 3
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 1-комн. вторичка 25 м²,
м. Низами
Ev tarovuda bəşir səfəroglu küçəsində yerləşir 1 otaqdır 350manata kirayə veriləbilər Xidmət haqqı 2%
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 20:00
Баку, Насиминский р., ул. Асифа Магеррамова 33
Посмотреть все 700 предложения
№ 6124829
•
Просмотры: 520
•
Обновлено: 12.05.2026, 21:49
60 000 AZN
2 400 AZN/м²
1-комн.
Вторичка
25 м²
Площадь
1 / 3
этаж
Купчая
Ремонт
Xaliq Rzazade
Посредник (агент)
Bakı Əmlak Əcəmi
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 20:00
Баку, Насиминский р., ул. Асифа Магеррамова 33
Посмотреть все 700 предложения