Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 63 м²
1/19
Все фото
+11 фото
138 000 AZN
2 190 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
63 м²
Площадь
12 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 63 м²
Xırdalanda duz Heydər parkin yani körpu bina tikintinin binasıdı herşey yüksək səviyyədə yanında baxça .məktəb bazar market ne isdesen yanındadı
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади
Посмотреть все 266 предложения
№ 6123497
•
Просмотры: 74
•
Обновлено: 12.05.2026, 15:49
138 000 AZN
2 190 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
63 м²
Площадь
12 / 16
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади
Посмотреть все 266 предложения