Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 80 м²,
м. Ахмедлы
1/12
Все фото
+4 фото
187 000 AZN
2 340 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
80 м²
Площадь
6 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 80 м²,
м. Ахмедлы
Əhmədli Metrosuna yaxın Lütfüzadə küçəsi 9 mərtəbəli binanın 6 cı mərtəbəsi qanuni 3 otaqlı mənzil 187 000 manata satışda Sənəd Kupça Dövlət İpotekasına Yararlı Firma haqqı 1 faiz
Агентство
Ежедневно: 08:00 - 22:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади
Посмотреть все 89 предложения
№ 6123000
•
Просмотры: 115
•
Обновлено: 12.05.2026, 14:15
187 000 AZN
2 340 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
80 м²
Площадь
6 / 9
Агентство
Ежедневно: 08:00 - 22:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади
Посмотреть все 89 предложения