Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 65 м²,
м. Ази Асланов
1/10
Все фото
+2 фото
140 000 AZN
2 150 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
65 м²
Площадь
8 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 65 м²,
м. Ази Асланов
Həzi Aslanov 4cu kvadratlarda orta blokda qanuni 2 otaqlı zəif təmirli kupçalı mənzil satılır. Münasib qiymətə alıb təmir etmək isdəyən alıcılar üçün əla təklifdir. Real alcı ilə qiymət danışılacaq OFİS HAQQI 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Мухаммеда Хади 430с
Посмотреть все 338 предложения
№ 6122707
•
Просмотры: 97
•
Обновлено: 12.05.2026, 13:14
140 000 AZN
2 150 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
65 м²
Площадь
8 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Orxan bəy
Посредник (агент)
City House Həzi Aslanov
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Мухаммеда Хади 430с
Посмотреть все 338 предложения