Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 150 м²,
Насиминский р.
1/8
Все фото
525 000 AZN
3 500 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
150 м²
Площадь
12 / 17
этаж
Ремонт
Продаётся 4-комн. новостройка 150 м²,
Насиминский р.
Zorge parkina, Tibbin yani Yüksək səviyyədə təmir olunub. 2 eyvan və 2 tualet var. Divarları italyan mərməri Hamam tualetlər roberto cavalli metlax Yüksək təmir. Real alıcı evə gəlib baxa bilər.
Агентство
Ежедневно: 10:00-18:00
Баку, Наримановский р., ул. Табриз 23/29
Посмотреть все 317 предложения
№ 6122609
•
Просмотры: 52
•
Обновлено: 12.05.2026, 13:04
525 000 AZN
3 500 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
150 м²
Площадь
12 / 17
этаж
Ремонт
Bahar
Посредник (агент)
Khazar Real Estate
Агентство
Ежедневно: 10:00-18:00
Баку, Наримановский р., ул. Табриз 23/29
Посмотреть все 317 предложения