Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 63 м²,
пос. Масазыр
1/11
Все фото
+3 фото
105 000 AZN
1 670 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
63 м²
Площадь
6 / 8
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 63 м²,
пос. Масазыр
Masazir qəsəbəsi. əsas yolun üsdundə,ümumi sahəsi 63 kv m olan 3 otaqa duzəlmiş təmirli mənzil satılır. Mənzil 8 mərtəbəli binanın 6 cı,mərtəbəsində, yerləsir.Binada su isg lift daimidir. KREDİT verilmir.binada, Kupca var. Qiymət 105.000 azn .
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 21:00
Баку, Абшеронский р., пос. Масазыр, Гуртулуш 93
Посмотреть все 84 предложения
№ 6120933
•
Просмотры: 77
•
Обновлено: 11.05.2026, 17:54
105 000 AZN
1 670 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
63 м²
Площадь
6 / 8
этаж
Купчая
Ремонт
Elvin
Посредник (агент)
Cənub Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 21:00
Баку, Абшеронский р., пос. Масазыр, Гуртулуш 93
Посмотреть все 84 предложения