Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 125 м²,
м. Элмляр Академиясы
1/5
Все фото
310 000 AZN
2 480 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
125 м²
Площадь
17 / 18
этаж
Купчая
Продаётся 3-комн. новостройка 125 м²,
м. Элмляр Академиясы
Geniş həyəti yer alti qaraji uşaq meydançasi 24 saat mühafiə xidməti bina sürətli liftlər ilə təchiz olunub su qaz işiq daimidir senedi kupçadir mənzilin pəncərələri prospektə baxir
Агентство
Ежедневно: 10:00-18:00
Баку, Ясамальский р., ул. Гасан-бек Зардаби 202А
Посмотреть все 129 предложения
№ 6119802
•
Просмотры: 207
•
Обновлено: 16.05.2026, 19:39
310 000 AZN
2 480 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
125 м²
Площадь
17 / 18
этаж
Купчая
Rəhim
Посредник (агент)
Emil Real Estate
Агентство
Ежедневно: 10:00-18:00
Баку, Ясамальский р., ул. Гасан-бек Зардаби 202А
Посмотреть все 129 предложения