Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 65 м²,
м. Нариман Нариманов
1/19
Все фото
+11 фото
189 000 AZN
2 910 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
65 м²
Площадь
5 / 5
этаж
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 65 м²,
м. Нариман Нариманов
Nerimanovda Aganemetulla kucesinde 2 otagli 65kv temirsiz qiymete menzil satilir.Menzil cox gozel erazide yerlesir.Menzil saatli binaya yaxin yerlesir binanin ve menzilin kupcasi var.Leningrad proyekt 5\5i/
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 18:00
Баку, Хатаинский р., ул. Афияддина Джалилова 26
Посмотреть все 157 предложения
№ 6119510
•
Просмотры: 73
•
Обновлено: 12.05.2026, 14:39
189 000 AZN
2 910 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
65 м²
Площадь
5 / 5
этаж
Ремонт
Eli emlak
Посредник (агент)
Elite Group Estate
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 18:00
Баку, Хатаинский р., ул. Афияддина Джалилова 26
Посмотреть все 157 предложения