Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 58 м²,
м. Иншаатчылар
1/5
Все фото
85 000 AZN
1 470 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
58 м²
Площадь
1 / 6
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 58 м²,
м. Иншаатчылар
İnşaatçılar metrosu,Mirəli Seyidov küçəsi,6\1 ci mərtəbəsində 2 otaqlı mənzil satılır.Sənədləri qaydasındadır..Ətraflı məlumat üçün zəng edin.Ofis haqqı 1%.
Баку, Mirəli Seyidov küçəsi
Баку, Mirəli Seyidov küçəsi
Смотреть на карте
Ясамальский р.
м. Иншаатчылар
Служба «ASAN» №3
Ясамальский базар
Javahir Residence
Abbas
Посредник (агент)
Yeni Ev
Агентство
Ежедневно: 09:00-19:00
Баку, Ясамальский р., ул. Аббаса Мирзы Шарифзаде 98
Посмотреть все 108 предложения
№ 6119032
•
Просмотры: 145
•
Обновлено: 11.05.2026, 11:00
85 000 AZN
1 470 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
58 м²
Площадь
1 / 6
этаж
Купчая
Ремонт
Abbas
Посредник (агент)
Yeni Ev
Агентство
Ежедневно: 09:00-19:00
Баку, Ясамальский р., ул. Аббаса Мирзы Шарифзаде 98
Посмотреть все 108 предложения