Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 88 м²,
м. Иншаатчылар
1/8
Все фото
218 000 AZN
2 480 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
88 м²
Площадь
6 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 88 м²,
м. Иншаатчылар
!!! COX COX TECILI!!! YENI YASAMALDA, ABAD HEYETDE Qanuni 3 otaqli, super temirli, esyali menzil satilir. Binanin tam yaxinliginda mekteb, usaq baxcasi, avtobus dayanacagi ve s. iase obyektleri yerlesir QIYMET- 218000 AZN OFIS haqqi 1%
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 00:00
Баку, Ясамальский р., ул. Дадаша Буньядзаде
Посмотреть все 53 предложения
№ 6118513
•
Просмотры: 195
•
Обновлено: Вчера, 23:52
218 000 AZN
2 480 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
88 м²
Площадь
6 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Yusif
Посредник (агент)
Asim Əmlak
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 00:00
Баку, Ясамальский р., ул. Дадаша Буньядзаде
Посмотреть все 53 предложения