Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 65 м²,
м. Элмляр Академиясы
1/14
Все фото
+6 фото
225 000 AZN
3 460 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
65 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 65 м²,
м. Элмляр Академиясы
🔑SATILIR - KLASSİK STALİNKA 📍 Yasamal ray. Elmlər met. Ə.Ələkbərov küç 🏠 Köhnə tikili- daş bina ✨ 5 mərtəbənin 3-cü mərtəbəsi 🛏 2 otaq 📐 65 kv \ m 📃 Çıxarış ( kupça ) 🚩Elmlər met. Hüseyn Cavid parkina, Texniki Universitete. Space kanalina yaxın
Посредник (агент)
Garant Əmlak 1
Агентство
Понедельник - Воскресенье: 10:00-22:00
Баку, Ясамальский р., пр. Гусейна Джавида 209
Посмотреть все 535 предложения
№ 6115234
•
Просмотры: 205
•
Обновлено: 13.05.2026, 18:12
225 000 AZN
3 460 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
65 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Mahir
Посредник (агент)
Garant Əmlak 1
Агентство
Понедельник - Воскресенье: 10:00-22:00
Баку, Ясамальский р., пр. Гусейна Джавида 209
Посмотреть все 535 предложения