Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 72 м²,
м. Иншаатчылар
1/8
Все фото
178 000 AZN
2 470 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
72 м²
Площадь
8 / 12
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 72 м²,
м. Иншаатчылар
Ⓜ️ Insaatcilar metrosunun yaxinligi 📍 Yeni yasamalda Esed Ehmedovda ✅ 3 otaga duzelme ✅ Basqa menzillermiz de movcuddur ✅ Kupcali ✅ Ipotekaya yararli ✅ Yeni bina daimi lift ✅ Uygun orta mertebe ✅ Yerlesdiyi erazide iaşe obyektleri Xidmet haqqi 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади 82
Посмотреть все 108 предложения
№ 6111311
•
Просмотры: 165
•
Обновлено: 08.05.2026, 11:51
178 000 AZN
2 470 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
72 м²
Площадь
8 / 12
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади 82
Посмотреть все 108 предложения