Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 92 м²,
м. Халглар Достлугу
1/9
Все фото
+1 фото
260 000 AZN
2 830 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
92 м²
Площадь
4 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 92 м²,
м. Халглар Достлугу
Xalqlar metrosunun yanında Şahmat MTKda 16mərtəbəli binanın 4cü mərtəbəsində 92kvm 2otaqlı qismən əşyalı təmirli mənzil satılır. Çıxarışda var. Ofisin xidmət haqqı 1%təşkil edir
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Низаминский р., ул. Мамедали Шарифли 2524
Посмотреть все 54 предложения
№ 6109675
•
Просмотры: 65
•
Обновлено: 07.05.2026, 17:20
260 000 AZN
2 830 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
92 м²
Площадь
4 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Rəşad
Посредник (агент)
Güvən Əmlak
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 19:00
Баку, Низаминский р., ул. Мамедали Шарифли 2524
Посмотреть все 54 предложения