Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 90 м²,
пос. Бадамдар
1/8
Все фото
196 000 AZN
2 180 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
90 м²
Площадь
3 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 90 м²,
пос. Бадамдар
🔑 TƏCİLİ SATILIR - İPOTEKAYA YARARLI 📍 Badamdar qəs. Tofiq Məmmədov küç 🏠 9 mərtəbənin 3-cü mərtəbəsi 🛏 3 0taq 📐 90 kv \ m 🌪 Yelçəkən 📃 Çıxarış ( kupça ) 🚩 Yaxınlıqda bütün infrastukturlar mövcuddur * Xidmət haqqı 1 %
Баку, Tofiq Məmmədov küç.
Баку, Tofiq Məmmədov küç.
Смотреть на карте
Сабаильский р.
пос. Бадамдар
Mahir
Посредник (агент)
Garant Əmlak 1
Агентство
Понедельник - Воскресенье: 10:00-22:00
Баку, Ясамальский р., пр. Гусейна Джавида 209
Посмотреть все 535 предложения
№ 6108399
•
Просмотры: 277
•
Обновлено: 13.05.2026, 18:13
196 000 AZN
2 180 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
90 м²
Площадь
3 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Mahir
Посредник (агент)
Garant Əmlak 1
Агентство
Понедельник - Воскресенье: 10:00-22:00
Баку, Ясамальский р., пр. Гусейна Джавида 209
Посмотреть все 535 предложения