Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 80 м²,
м. Элмляр Академиясы
1/11
Все фото
+3 фото
235 000 AZN
2 940 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
80 м²
Площадь
2 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 80 м²,
м. Элмляр Академиясы
Yasamal Rayonu Elmer metrosu İnsaat universiteti ve BDU yaxin qanuni 2 otaqli menzil satilir.Genis yasil heyeti var.Xidmet haqqi 1 faiz
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 19:00
Баку, Ясамальский р., ул. Садига Дадашева 41
Посмотреть все 132 предложения
№ 6100280
•
Просмотры: 154
•
Обновлено: 04.05.2026, 18:25
235 000 AZN
2 940 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
80 м²
Площадь
2 / 9
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 19:00
Баку, Ясамальский р., ул. Садига Дадашева 41
Посмотреть все 132 предложения