Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 57 м²,
м. Ази Асланов
1/6
Все фото
155 000 AZN
2 720 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
57 м²
Площадь
7 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 57 м²,
м. Ази Асланов
Mənzil Həzi Aslanov metrosundan 2 dəqiqəlik məsafədə yerləşir. Qanuni 1 otaqlıdır 2 otaqlıya düzəldilib. Qazı suyu işığı daimidir. Sənədi Çıxarışdır. Ofis haqqı 1%.
Агентство
Ежедневно: 10:00-21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Ильгара Зульфугарова 3
Посмотреть все 60 предложения
№ 6099379
•
Просмотры: 186
•
Обновлено: 08.05.2026, 14:13
155 000 AZN
2 720 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
57 м²
Площадь
7 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Aslan
Посредник (агент)
West House
Агентство
Ежедневно: 10:00-21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Ильгара Зульфугарова 3
Посмотреть все 60 предложения