Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 90 м²,
м. Низами
1/17
Все фото
+9 фото
242 000 AZN
2 690 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
90 м²
Площадь
5 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 90 м²,
м. Низами
SATILIR NİZAMİ METROSUNUN YANI KLASSİK STALİNKA ORTA BLOK TƏMİRLİ MƏNZİL GENİŞ PORKOVKALI HƏYƏTİ VAR MƏNZİL TAM YEL ÇƏKƏNDİR OTALAR AYRI AYRIDIR HAL HAZIRDA MƏNZİLDƏ YAŞAYIŞ YOXDUR YER BAXIMNAN MƏNZİL BAZAR QİYMƏTİNNƏN AŞAXI SATILIR
Агентство
Ежедневно: 10:00-18:00
Баку, Наримановский р., ул. Табриз 23/29
Посмотреть все 313 предложения
№ 6099137
•
Просмотры: 218
•
Обновлено: 12.05.2026, 15:53
242 000 AZN
2 690 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
90 м²
Площадь
5 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Elan Sahibi
Посредник (агент)
Khazar Real Estate
Агентство
Ежедневно: 10:00-18:00
Баку, Наримановский р., ул. Табриз 23/29
Посмотреть все 313 предложения