Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 58 м²,
Абшеронcкий р.
1/9
Все фото
+1 фото
88 500 AZN
1 530 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
58 м²
Площадь
15 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 58 м²,
Абшеронcкий р.
Xırdalanda, 88.500 Azn, Bakı-Sumqayıt yolunun kənarında, Atlas residents yaşayış kompleksi 2 otağa düzəlmə super təmirli kupçalı bəzi əşyalarla birgə mənzil təcili satılır Ofis haqqı- 1%
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 23:00
Хырдалан, Абшеронский р-н ., г. Хырдалан
Посмотреть все 78 предложения
№ 6097384
•
Просмотры: 185
•
Обновлено: 03.05.2026, 18:53
88 500 AZN
1 530 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
58 м²
Площадь
15 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
tərlan
Посредник (агент)
House Əmlak Xırdalan
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 23:00
Хырдалан, Абшеронский р-н ., г. Хырдалан
Посмотреть все 78 предложения