Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 63 м²,
Наримановский р.
1/12
Все фото
+4 фото
263 000 AZN
4 170 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
63 м²
Площадь
10 / 18
этаж
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 63 м²,
Наримановский р.
📍 Təhsil Nazirliyinin yanı 📍 Qarabağ küçəsi 🛏 2 otaq (studio planlama) 📐 63 m² 🏢 Orta mərtəbə 🛋 Tam əşyalı 📄 Sənəd: Müqavilə 💰 Qiymət: 263.000 AZN 💼 Şirkət haqqı: 1%
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Бинагадинский р., ул. Сулеймана Сани Ахундова 3а
Посмотреть все 40 предложения
№ 6083993
•
Просмотры: 203
•
Обновлено: 09.05.2026, 16:18
263 000 AZN
4 170 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
63 м²
Площадь
10 / 18
этаж
Ремонт
Emlakçi_elçin.az
Посредник (агент)
Rufat Easy Property
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Бинагадинский р., ул. Сулеймана Сани Ахундова 3а
Посмотреть все 40 предложения