Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 55 м²,
м. Ази Асланов
1/12
Все фото
+4 фото
139 900 AZN
2 540 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
55 м²
Площадь
1 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 55 м²,
м. Ази Асланов
- Abad Məhəllə - 2dən 3ə düzəlmə - orta mənzil yelçəkən - Tam təmirli - Kupçalı - Real alıcılar əlaqə saxlasın Ofis xidmət haqqı alıcı üçün 1%
Агентство
Ежедневно: 11:00-20:00
Баку, Наримановский р., ул. Гасана Алиева 96
Посмотреть все 29 предложения
№ 6083356
•
Просмотры: 383
•
Обновлено: 03.05.2026, 11:57
139 900 AZN
2 540 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
55 м²
Площадь
1 / 9
этаж
Купчая
Ремонт
Samir
Посредник (агент)
Nardo
Агентство
Ежедневно: 11:00-20:00
Баку, Наримановский р., ул. Гасана Алиева 96
Посмотреть все 29 предложения