Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 50 м²,
Ясамальский р.
1/11
Все фото
+3 фото
165 000 AZN
3 300 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
50 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 50 м²,
Ясамальский р.
Tblisi prosppektində , 5\3 ci mərtəbəsində 2 otaqlı ( orta blok) təmirli ,yel çəkən,mərkəzi istilik sistemi və s...Sənədləri qaydasındadır.Ətraflı məlumat üçün zəng edin.Ofis haqqı 1%.
Агентство
Ежедневно: 09:00-19:00
Баку, Ясамальский р., ул. Аббаса Мирзы Шарифзаде 98
Посмотреть все 107 предложения
№ 6075559
•
Просмотры: 198
•
Обновлено: 07.05.2026, 14:47
165 000 AZN
3 300 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
50 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Abbas
Посредник (агент)
Yeni Ev
Агентство
Ежедневно: 09:00-19:00
Баку, Ясамальский р., ул. Аббаса Мирзы Шарифзаде 98
Посмотреть все 107 предложения