Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 165 м²,
Насиминский р.
1/19
Все фото
+11 фото
435 000 AZN
2 640 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
165 м²
Площадь
16 / 21
этаж
Купчая
Продаётся 4-комн. новостройка 165 м²,
Насиминский р.
Nesimi rayonu Tibb Universitetin yaninda 22 mertebeli binanin 16-ci mertebesinde sahesi 165 kv/m olan qanuni 4 otaqli qaazli kupcali IPOTEKAYA YARARLI pod mayak menzil satilir.Menzilin qiymeti 435000 azn.
Баку, Səməd Vurğun küç., 75.
Баку, Səməd Vurğun küç., 75.
Смотреть на карте
Насиминский р.
Медицинский Университет
Служба «ASAN» №1
Melissa Azadlıq
Samir m.
Посредник (агент)
NextHome
Агентство
Ежедневно: 09:00-21:00
Баку, Наримановский р., ул. Ахмеда Раджабли 32
Посмотреть все 59 предложения
№ 6074786
•
Просмотры: 103
•
Обновлено: 25.04.2026, 12:08
435 000 AZN
2 640 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
165 м²
Площадь
16 / 21
этаж
Купчая
Samir m.
Посредник (агент)
NextHome
Агентство
Ежедневно: 09:00-21:00
Баку, Наримановский р., ул. Ахмеда Раджабли 32
Посмотреть все 59 предложения