Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 55 м²,
м. Гянджлик
1/13
Все фото
+5 фото
122 000 AZN
2 220 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
55 м²
Площадь
2 / 2
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 55 м²,
м. Гянджлик
Investorlar ucun əla fürsət!!! Gənclik metrosuna 5 dəqiqə piyada məsafədə📍 Al ver rahat 600 ə kirayə yə✅ Qaz su işıg daimi kupva mövcüddur!!! Ofis haqq-1% A.K
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Ясамальский р., ул. Шафаята Мехдиева 22
Посмотреть все 376 предложения
№ 6074460
•
Просмотры: 209
•
Обновлено: 25.04.2026, 13:10
122 000 AZN
2 220 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
55 м²
Площадь
2 / 2
этаж
Купчая
Ремонт
Kamil bəy
Посредник (агент)
AS Home
Агентство
Ежедневно: 10:00-20:00
Баку, Ясамальский р., ул. Шафаята Мехдиева 22
Посмотреть все 376 предложения