Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 75 м²
1/15
Все фото
+7 фото
132 500 AZN
1 770 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
75 м²
Площадь
11 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 75 м²
KUPÇALI. Mənzil Əşyalı və əşyasız satılır.Əşyasız 135000.əşyalı 140000. Mənzil Mərkəzdə yerləşir.Heydər parkının piyada məsafəsində.3 otağa düzəlmə mənzildir.Qaz su işıq daimidir.Sənədi kupçadır.
Хырдалан, Xırdalan şəhəri
Хырдалан, Xırdalan şəhəri
Смотреть на карте
Хырдалан
Əlizamin
Посредник (агент)
Əmlak 039
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 00:00
Хырдалан, Абшеронcкий р., пр. Гейдара Алиева, 240
Посмотреть все 42 предложения
№ 6062957
•
Просмотры: 220
•
Обновлено: Сегодня, 09:24
132 500 AZN
1 770 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
75 м²
Площадь
11 / 16
этаж
Купчая
Ремонт
Əlizamin
Посредник (агент)
Əmlak 039
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 00:00
Хырдалан, Абшеронcкий р., пр. Гейдара Алиева, 240
Посмотреть все 42 предложения