Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 85 м²,
м. Гянджлик
1/10
Все фото
Снято с продажи
+2 фото
Снято с продажи
: 15.05.2026, 00:41
260 000 AZN
3 060 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
85 м²
Площадь
6 / 10
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 85 м²,
м. Гянджлик
Aşıq Alı küçəsi Şəhər Bağları Binalarının ətrafında Elit məhəllədə məhşur tanınmış 10 mərtəbəlilərdə 6 ci mərtəbədə qanuni 3 otağ Sənəd-Kupça Qiymət-260.000 azn Xidmət haqqı-1%
Баку, Aşıq Alı küçəsi
Баку, Aşıq Alı küçəsi
Смотреть на карте
Наримановский р.
м. Гянджлик
м. Нариман Нариманов
Азербайджанский Университет Туризма
№ 6054369
•
Просмотры: 358
Снято с продажи
: 15.05.2026, 00:41
260 000 AZN
3 060 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
85 м²
Площадь
6 / 10
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт