Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 80 м²,
пос. Бакиханова
1/14
Все фото
+6 фото
208 000 AZN
2 600 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
80 м²
Площадь
2 / 5
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 80 м²,
пос. Бакиханова
Bakıxanov Qəsəbəsi Mərkəzi Yola yaxın 107-309-96 nömrəli məktəbin yaxınlıqında 5 mərtəbəli binanın 2 ci mərtəbəsində 3 otaqlı Əla təmirli Və Əşyalı Mənzil satılır Əlavə məlumat üçün zəng vura bilərsiz
Агентство
Ежедневно: 09:00-22:00
Баку, Сабунчинский р., ул. Самед бей Мехмандарова
Посмотреть все 65 предложения
№ 6045201
•
Просмотры: 411
•
Обновлено: 12.05.2026, 12:23
208 000 AZN
2 600 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
80 м²
Площадь
2 / 5
Агентство
Ежедневно: 09:00-22:00
Баку, Сабунчинский р., ул. Самед бей Мехмандарова
Посмотреть все 65 предложения