Продажа
4-комн. новостройки
Продаётся 4-комн. новостройка 160 м²,
м. Элмляр Академиясы
1/16
Все фото
+8 фото
520 000 AZN
3 250 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
160 м²
Площадь
5 / 20
этаж
Ремонт
Продаётся 4-комн. новостройка 160 м²,
м. Элмляр Академиясы
Yasamal rayonu, Zahid Xəlilov küçəsində, təmirdən sonra qanuni 4 otaqlı mənzil satılır. Ümumi sahəsi 160 kv.m, qaz, su, işıq daimi, istillik sistemi kombi. Sənəd müqavilə, çıxarış tezliklə veriləcək. Daha ətraflı məlumat telefonda.
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 21:00
Баку, Ясамалский р., ул. Башира Сафароглу 13
Посмотреть все 245 предложения
№ 6041907
•
Просмотры: 170
•
Обновлено: 13.05.2026, 13:30
520 000 AZN
3 250 AZN/м²
4-комн.
Новостройка
160 м²
Площадь
5 / 20
этаж
Ремонт
Ziya
Посредник (агент)
Retro Style Real Estate
Агентство
Ежедневно: 10:00 - 21:00
Баку, Ясамалский р., ул. Башира Сафароглу 13
Посмотреть все 245 предложения