Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 175 м²,
м. Низами
1/15
Все фото
+7 фото
440 000 AZN
2 510 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
175 м²
Площадь
17 / 21
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 175 м²,
м. Низами
Nizami metrosu,6 cı paralel Deniz menzereli 3 Otaqlı 4 otaga duzele bilen menzil satılır.Elave melumat uçun Elaqe saxlaya bilersiniz.
Баку, Fuad İbrahimbəyov küçəsi 56
Баку, Fuad İbrahimbəyov küçəsi 56
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 18:00
Баку, Насиминский р., ул. Дилары Алиевой 243
Посмотреть все 735 предложения
№ 6036535
•
Просмотры: 395
•
Обновлено: 13.05.2026, 15:45
440 000 AZN
2 510 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
175 м²
Площадь
17 / 21
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 18:00
Баку, Насиминский р., ул. Дилары Алиевой 243
Посмотреть все 735 предложения