Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 95 м²,
м. Шах Исмаил Хатаи
1/8
Все фото
280 000 AZN
2 950 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
95 м²
Площадь
15 / 20
этаж
Продаётся 2-комн. новостройка 95 м²,
м. Шах Исмаил Хатаи
Xətai Rayonu, Natiq Əliyev küç. Qənimətlər Parkının yanı - 95 m². - 2 otaq - 15/20 - Mənzil məlumatları: 2 otaq, önü tam açıq, dənizə görüntüsü olan mənzil. - Qiyməti: 280.000 AZN. - Xidmət haqqı 1% Ətraflı məlumat üçün elə indi zəng edin
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Мехди Мехдизаде
Посмотреть все 741 предложения
№ 6034207
•
Просмотры: 156
•
Обновлено: Вчера, 16:23
280 000 AZN
2 950 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
95 м²
Площадь
15 / 20
этаж
Qurban Qurbanlı
Посредник (агент)
Atilla Estate MMC
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Хатаинский р., ул. Мехди Мехдизаде
Посмотреть все 741 предложения