Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 55 м²,
м. Ази Асланов
1/12
Все фото
+4 фото
184 000 AZN
3 350 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
55 м²
Площадь
10 / 15
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 55 м²,
м. Ази Асланов
Turkuaz yaşayış kompleksi, sənəd çıxarış , ipotekaya yararlı , 15 mərtəbəli binaın 10 cu mərtəbəsi , sürətli lift , 1 otağdan 2 otağa düzəlib , təmirdən sonra yaşatış olmayıb. Digər suallar üçün əlaqə saxlayın Ofis haqqı 1%
Посредник (агент)
Adel Estate 3
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади 82
Посмотреть все 182 предложения
№ 6033907
•
Просмотры: 281
•
Обновлено: 11.05.2026, 13:18
184 000 AZN
3 350 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
55 м²
Площадь
10 / 15
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Məhəmməd B
Посредник (агент)
Adel Estate 3
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади 82
Посмотреть все 182 предложения