Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 100 м²,
м. Ази Асланов
1/13
Все фото
+5 фото
259 000 AZN
2 590 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
100 м²
Площадь
7 / 16
этаж
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 100 м²,
м. Ази Асланов
📌 SATILIR | Nargilə residance 🏢 Mərtəbə: 16 / 7 🏠 Otaq sayı: 2 otaq 📐 Sahə: 100 m² 📄 Sənəd: Müqavilə 💧 Kommunal: Qaz, su, işıq daim 🔹 Ofis haqqı 1% ✨ Rahat planlı, işıqlı və yaşayışa tam hazır mənzil. Ailə üçün ideal seçim.
Посредник (агент)
Adel Estate 3
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади 82
Посмотреть все 175 предложения
№ 6033665
•
Просмотры: 193
•
Обновлено: 12.05.2026, 17:22
259 000 AZN
2 590 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
100 м²
Площадь
7 / 16
этаж
Ремонт
Məhəmməd B
Посредник (агент)
Adel Estate 3
Агентство
Ежедневно: 10:00 – 20:00
Баку, Хатаинский р., ул. Магомеда Хади 82
Посмотреть все 175 предложения