Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 70 м²,
м. Ази Асланов
1/10
Все фото
+2 фото
181 000 AZN
2 590 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
70 м²
Площадь
1 / 9
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 70 м²,
м. Ази Асланов
Həzi Aslanov metrosunun yaxınlığı,Gənclər parkının yanında Kupçalı və İpotekaya yararlı qanuni 3 otaqlı mənzil satılır. Bina infrastruktur cəhətdən çox ideal ərazidə yerləşir. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlayın. Ofis haqqı 1 %
Агентство
Ежедневно: 10:00-18:00
Баку, Хатаинский р., ул. Сулеймана Везирова 11/1
Посмотреть все 186 предложения
№ 6027930
•
Просмотры: 162
•
Обновлено: 07.05.2026, 20:00
181 000 AZN
2 590 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
70 м²
Площадь
1 / 9
Агентство
Ежедневно: 10:00-18:00
Баку, Хатаинский р., ул. Сулеймана Везирова 11/1
Посмотреть все 186 предложения