Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 82 м²,
м. Ази Асланов
1/12
Все фото
+4 фото
223 000 AZN
2 720 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
82 м²
Площадь
13 / 20
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 82 м²,
м. Ази Асланов
Mənzil Həzi Aslanov metrosu yaxınlığında Gəncə Prospektində Premium binada yerləşir. Mənzil qanuni 2 otaqlıdır, 3 otaqlıya düzəldilib. Qazı suyu işığı daimidir. İstilik sistemi kombidir. Təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Sənədi Çıxarışdır.
Агентство
Ежедневно: 10:00-21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Ильгара Зульфугарова 3
Посмотреть все 60 предложения
№ 6022594
•
Просмотры: 172
•
Обновлено: 07.05.2026, 10:34
223 000 AZN
2 720 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
82 м²
Площадь
13 / 20
этаж
Купчая
Ремонт
Aslan
Посредник (агент)
West House
Агентство
Ежедневно: 10:00-21:00
Баку, Хатаинский р., ул. Ильгара Зульфугарова 3
Посмотреть все 60 предложения