Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 98 м²,
Насиминский р.
1/13
Все фото
+5 фото
375 000 AZN
3 830 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
98 м²
Площадь
9 / 19
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 98 м²,
Насиминский р.
Ünvan : Tibb universiteti📍 1N asan xidmət Otaq sayı : qanuni 3 otaq Sahə : 98 kv Sənəd : kupça✅ Mərtəbə : 9/19 Qiymət : 375,000 AZN Tofiq bəy İpotekaya yararlı❗️
Баку, Möhsün Sənani küçəsi
Баку, Möhsün Sənani küçəsi
Смотреть на карте
Насиминский р.
Медицинский Университет
Служба «ASAN» №1
Melissa Azadlıq
Tofiq bey
Посредник (агент)
Avilla Əmlak
Агентство
24 часа
Баку, Наримановский р., ул. Тебриз, 94
Посмотреть все 78 предложения
№ 6021878
•
Просмотры: 225
•
Обновлено: 10.05.2026, 11:17
375 000 AZN
3 830 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
98 м²
Площадь
9 / 19
Агентство
24 часа
Баку, Наримановский р., ул. Тебриз, 94
Посмотреть все 78 предложения