Продажа
3-комн. вторички
Продаётся 3-комн. вторичка 72 м²,
пос. Баилова
1/20
Все фото
+12 фото
189 000 AZN
2 630 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
72 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 3-комн. вторичка 72 м²,
пос. Баилова
TECİLİ SATİLİR!!!!. Qanuni 3 otaqlı mənzildir. Minsk layihəsi. Mətbəx, hamam, koridor isti döşəmədir. Mənzil dənizə baxır, binanın hər iki tərəfə pəncərəsi var, orta blokdur, daş binadır. Kupçası var.qiymetde endirim olacaq...
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Ясамальский р., ул. Исмаил-бека Куткашенского 9/3
Посмотреть все 663 предложения
№ 6020541
•
Просмотры: 514
•
Обновлено: 11.05.2026, 19:28
189 000 AZN
2 630 AZN/м²
3-комн.
Вторичка
72 м²
Площадь
3 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
resid
Посредник (агент)
VİP House Elmlər
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Ясамальский р., ул. Исмаил-бека Куткашенского 9/3
Посмотреть все 663 предложения