Продажа
2-комн. вторички
Продаётся 2-комн. вторичка 40 м²,
м. Элмляр Академиясы
1/5
Все фото
120 000 AZN
3 000 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
40 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. вторичка 40 м²,
м. Элмляр Академиясы
KUPÇALI... Elmlər metrosuna yaxın prestijli küçədə 5 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində qanuni 2 otaq mənzil satılır. KUPÇA çıxarış var. Ofis haqqı 1%
Баку, Zahid Xəlilov küç
Баку, Zahid Xəlilov küç
Смотреть на карте
Ясамальский р.
м. Элмляр Академиясы
Служба «ASAN» №3
Ясамальский базар
Javahir Residence
Əli
Посредник (агент)
Yeni Ev Gənclik
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Наримановский р., ул. Гасана Алиева 94A
Посмотреть все 136 предложения
№ 6013340
•
Просмотры: 349
•
Обновлено: 04.05.2026, 19:08
120 000 AZN
3 000 AZN/м²
2-комн.
Вторичка
40 м²
Площадь
4 / 5
этаж
Купчая
Ремонт
Əli
Посредник (агент)
Yeni Ev Gənclik
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Наримановский р., ул. Гасана Алиева 94A
Посмотреть все 136 предложения