Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 82 м²,
пос. Ахмедлы
1/10
Все фото
+2 фото
224 000 AZN
2 730 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
82 м²
Площадь
6 / 20
этаж
Купчая
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 82 м²,
пос. Ахмедлы
TƏCİLİ ! SATILIR. 2 Otaqlı Əla təmirlidir əşyalar qalır, Xətai park yaşayış kompleksi, binada su, qaz, işıq daimidir, istilik sistemi kombidir, binanın geniş həyəti 24 saat mühafizə xidməti, 5 mərtəbəli yerüstü dayanacağı var,. Çıxarışı var.
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Хатаинский р., пр. Гянджа 2942a
Посмотреть все 46 предложения
№ 6009501
•
Просмотры: 189
•
Обновлено: 11.05.2026, 09:25
224 000 AZN
2 730 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
82 м²
Площадь
6 / 20
этаж
Купчая
Ремонт
Yeni Park
Посредник (агент)
YeniPark
Агентство
Ежедневно: 09:00 – 20:00
Баку, Хатаинский р., пр. Гянджа 2942a
Посмотреть все 46 предложения