Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 57 м²
1/13
Все фото
+5 фото
83 500 AZN
1 460 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
57 м²
Площадь
13 / 15
этаж
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 57 м²
Xırdalan da AAAF park yaşayış kompleksində mənzil təcili olaraq satılır 2 otağa düzəlib qazlı binadır binanın yer altı qarajı var 7/24 mühafizə olunur AAAF ən İdeal küçəsi Onuda qeyd edimki mənzərəsi çox gözəldir
Агентство
Ежедневно: 08:00 - 22:00
Баку, Абшеронский р-н ., г. Хырдалан
Посмотреть все 26 предложения
№ 6008807
•
Просмотры: 360
•
Обновлено: 04.05.2026, 10:04
83 500 AZN
1 460 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
57 м²
Площадь
13 / 15
этаж
Ремонт
Elan sahibi.
Посредник (агент)
Evlora Əmlak
Агентство
Ежедневно: 08:00 - 22:00
Баку, Абшеронский р-н ., г. Хырдалан
Посмотреть все 26 предложения