Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 106 м²,
м. Кара Караев
1/4
Все фото
292 000 AZN
2 750 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
106 м²
Площадь
6 / 17
этаж
Купчая
Продаётся 2-комн. новостройка 106 м²,
м. Кара Караев
Qara Qarayev də yerləşən yeni tikili binada təmirsiz mənzil satılır kupçalı Metronun çıxışı Boyük marketlər geyim mağazalar mövcuddur
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Низаминский р., пр. Кара Караева. 77
Посмотреть все 459 предложения
№ 5997373
•
Просмотры: 189
•
Обновлено: 12.05.2026, 16:21
292 000 AZN
2 750 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
106 м²
Площадь
6 / 17
этаж
Купчая
Nural Bey
Посредник (агент)
Real Əmlak Qarayev
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Низаминский р., пр. Кара Караева. 77
Посмотреть все 459 предложения