Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 81 м²,
пос. Ени Ясамал
1/14
Все фото
+6 фото
178 000 AZN
2 200 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
81 м²
Площадь
6 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 81 м²,
пос. Ени Ясамал
Yeni Yasamalda Albalı uşaq baxçası Akkord Server binası Qanun 2 otaq 81 Kv əşyalı 16/6 mərtebesi Kupçalı ipoteka yararli Real aliciya endirim olacaq. OFİS HAQQİ 1% alicidan...
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Ясамальский р., пос. Ени Ясамал, ул. Д. Буниятзаде 9
Посмотреть все 77 предложения
№ 5990920
•
Просмотры: 338
•
Обновлено: 10.05.2026, 13:17
178 000 AZN
2 200 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
81 м²
Площадь
6 / 16
Агентство
Ежедневно: 09:00 - 21:00
Баку, Ясамальский р., пос. Ени Ясамал, ул. Д. Буниятзаде 9
Посмотреть все 77 предложения