Продажа
2-комн. новостройки
Продаётся 2-комн. новостройка 53 м²,
Наримановский р.
1/12
Все фото
+4 фото
237 000 AZN
4 470 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
53 м²
Площадь
8 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 2-комн. новостройка 53 м²,
Наримановский р.
📍Ərazi : Olimpik starın yanı 📄 Sənəd : kupça✅ 📐 Sahə : 53 kv 🛋️Otaq sayı : 2 otaq 🏢Mərtəbə : 8/16 🔧Təmir vəziyyəti : əla 💰Qiymət : 237,000 Azn
Баку, Yusif Vəzir Çəmənzəmənli küçəsi
Баку, Yusif Vəzir Çəmənzəmənli küçəsi
Смотреть на карте
Наримановский р.
База Нефтчи
Служба «ASAN» №1
Melissa Azadlıq
Tofiq bey
Посредник (агент)
Avilla Əmlak
Агентство
24 часа
Баку, Наримановский р., ул. Тебриз, 94
Посмотреть все 79 предложения
№ 5979139
•
Просмотры: 271
•
Обновлено: 10.05.2026, 11:22
237 000 AZN
4 470 AZN/м²
2-комн.
Новостройка
53 м²
Площадь
8 / 16
Агентство
24 часа
Баку, Наримановский р., ул. Тебриз, 94
Посмотреть все 79 предложения