Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 102 м²,
м. Низами
1/18
Все фото
+10 фото
383 000 AZN
3 750 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
102 м²
Площадь
9 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 102 м²,
м. Низами
📍Ərazi : 28 May 📄 Sənəd : kupça✅ 📐 Sahə : 102 kv 🏢 Mərtəbə : 9/16 🛋️Otaq sayı : qanuni 3 otaq 🔧Təmir vəziyyəti : yaxşı 💰Qiymət : 383,000 Azn
Агентство
24 часа
Баку, Наримановский р., ул. Тебриз, 94
Посмотреть все 78 предложения
№ 5979124
•
Просмотры: 282
•
Обновлено: 10.05.2026, 11:21
383 000 AZN
3 750 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
102 м²
Площадь
9 / 16
Агентство
24 часа
Баку, Наримановский р., ул. Тебриз, 94
Посмотреть все 78 предложения