Продажа
3-комн. новостройки
Продаётся 3-комн. новостройка 98 м²,
Насиминский р.
1/20
Все фото
+12 фото
365 000 AZN
3 720 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
98 м²
Площадь
14 / 16
этаж
Купчая
Ипотека
Ремонт
Продаётся 3-комн. новостройка 98 м²,
Насиминский р.
KUPÇALİ VƏ İPOTEKAYA YARARLİ!!! QANUNİ 3 OTAQ Tibb universitetinin yani yeni tikili binada qanuni 3 otaqi menzil satilir! Binada temirsiz bu proyekt yoxdu. 1 kv temirsiz---2800-3200 arasidir Qiyməti danişmaq mümkündür.
Баку, Feyzulla Qasımzadə küçəsi.
Баку, Feyzulla Qasımzadə küçəsi.
Смотреть на карте
Насиминский р.
Медицинский Университет
Насиминский Базар
Служба «ASAN» №1
Melissa Azadlıq
Şirin Bəy
Посредник (агент)
Dost Əmlak
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Насиминский р., ул. 20 января
Посмотреть все 409 предложения
№ 5976111
•
Просмотры: 463
•
Обновлено: Вчера, 17:52
365 000 AZN
3 720 AZN/м²
3-комн.
Новостройка
98 м²
Площадь
14 / 16
Агентство
Ежедневно: 10:00-19:00
Баку, Насиминский р., ул. 20 января
Посмотреть все 409 предложения